Inanoglu gida - Temiz saglikli hijyenik urunler.

Hakkımızda

1968 yılında kurulan İnanoğlu Gıda LTD ŞTİ 43 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında baharat - tohum çeşitleri- kuş yemleri- kuruyemiş çeştlerri - bitkisel çaylar alım - satımı ve üretimi konularında gıda sanayicisi olarak çalışmaktadır.

Şirketimiz 1997 yılından bu yana kurumsallaşma ve yeniden yapılanma nedeniyle nevi ve isim değişikliği yaparak faaliyetlerine İnanoğlu Gıda LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir.

İnanoğlu Tarladan tedarikini yada ithalatını yaptığı çeşitleri tesisimizde teslerini  ve analizini yaptıktan sonra günlük 25 ton kapasiteli eleme, standardizasyon makinelerinde işleme tabi tutmaktadır.

Öğütülecek çeşitler eleme makinelerinde çöp, kumaş , taş, metal parçalarından arındırıldıktan sonra tam otomatik paslanmaz çelik öğtme makinalarında öğütülür.Ambalaja girmeden son kez işleme tabi tutulur.Direk sofrada tüketilecek şekle gelen mamüller inanoğlu markalı kraft ve pp çuvallarda talebe göre titizlikle hazırlanmaktadır.

İnanoğlu gıda sicil sertifikası ve gıda üretim sertifikası izin belgelerine sahiptir.

Firmamız ithalat,ihracat, transit işlemlerini mersin serbest bölgesi ve mersin limanı arasında bulunan 1400 metre karelik tesisimizde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Üretiminiyaptığımız çeşitelri topraktan tüketicinin sofrasına teiz , sağşlıklı, hijyenik bir şekilde hazırlayarak ulaştırmak,

Üretiminin yetersiz yada memleketimizde üretimi yapılmayan çeşitlerin ithalatında kaliteli, fiyatı uygun çeşitleri yurt dışından teminini sağlayarak tüketicilerimizin kaliteli ve uygun fiyatlarla alışveriş yapmasına katkıda bulunmak,

Ürettiğimiz çeşitlerin ihracatını yaparak Türk markasını yurtdışında en iyi şekilde tanıtarak memleketimize döviz girdisi sağlamak.

Vizyonumuz

43 yıllık şirketimizin geçmişten gelen tecrübeleriyle 100 yıllar ulaşarak İnanoğlu kalite ve temizliğinden ödün vermeyerek tüketicileri bilinçlendirmek koşuluyla sağlıksız , kalitesiz, insan sağlığını bozabilecek gıda tüketiminin önüne geçmektir.